Basit Mimari Çizim Programı ALCAD

Basit mimari çizim programı arayanların ortak noktası zorlanmadan hızla projelerini çizmek istemeleri. Duvarlar, kapı, pencere ve diğer mimari detayları sıfırdan çizmeyi kim ister ki? Eğer bütün bunları hızla yapmak ve zorlanmadan 3 boyuta geçmek istiyorsanız size harika bir önerimiz var. ALCAD ile basit mimari çizim yaparken Autocad komutlarını bire bir kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 2 boyutlu çizim yaparken, 3 boyutlu çizimleriniz de anında hazır olacak!

Basit Mimari Çizim Yapmak için ALCAD

Hemen yukarıda hızla yapılan bir mimari çizim örneğini görüyorsunuz. ALCAD’i hızlı yapan hazır çizim araçları ve bloklarının tam entegre yazılımla birlikte gelmesidir. Duvar çizmek için çizgileri offsetlemeniz yada uzatıp kesmeniz gerekmez.

Eğer bir Autocad kullanıcıysanız işler sizin için çok daha hızlı olacaktır. Çünkü bire bir Autocad komutlarını kullanarak hiç takılmadan mimari çizim yapmak mümkün.

Peki Autocad Komutlarını bilmiyorsanız ne olacak?

Autocad komutlarını bilmemeniz hiç sorun değil. Bu sefer üst menü ve yan barda yer alan komutları kullanabilirsiniz. Hazır pencere blokları, kapılar, merdivenler ve diğer ihtiyaç duyduğunuz bütün çizimler burada!

İhtiyacınız göre çizimlerinizi düzenleyebilir ve mimari çizimlerinizde bütün detayları en basit şekilde gösterebilirsiniz.

Bu arada 2D yaptığınız bütün tasarımların aynı zamanda 3 boyutlu olmasını ister misiniz? ALCAD ile bu son derece pratik şekilde yapılabilir. Çünkü çizimler arasında eş zamanlı olarak ilerlendiğini hemen farkedeceksiniz. 🙂

ALCAD Nasıl İndirebilirim?

ALCAD yazılımını indirmek için buraya tıklayın. Karşınıza çıkan sayfadaki formu doldurun. Formu doldurmanızın hemen ardından karşınıza bir indirme sayfası çıkacaktır. ALCAD yada ALCAD LT sürümlerinden istediğinize tıklayarak indirin.

İndirmeniz tamamlandığında artık kurulum işlemine geçebilirsiniz. Aşağıdaki videoda adım adım kurulum işlemi gösterilmektedir.

Kurulum bittiğinde karşınıza bir aktivasyon sayfası çıkacak. Yukarıdaki videoda da gösterdiğimiz üzere ACTIVATION LATER butonuna tıklayın. ALCAD artık kullanımınıza hazırdır!

ALCAD Ücretsiz mi? Ne kadar süre kullanabilirim?

ALCAD ücretsiz demo sürümünü 15 gün süreyle kullanabilirsiniz. Yazılımdan memnun kaldıysanız çok cazip fiyatlarla ömür boyu satın alabilirsiniz. Sadece basit mimari çizim programı değil ileri seviye bütün mimari projelerde kullanabileceğinizi farkedeceksiniz!

Autocad Alternatifi ALCAD hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizlere https://alcadsoft.com/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz.