Olimpik Havuz DWG İndir

Olimpik havuz dwg ‘si arayanlar için güzel bir proje yayınlıyoruz. Havuz projesini DWG formatında indirmek için makalenin sonunda ki indir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdi biz kısaca olimpik havuz nedir konusuna girelim ve DWG dosyasını nasıl açacağınıza değinelim.

Olimpik Havuz Nedir?

Uluslararası Yüzme Federasyonu (FINA) tarafından belirlenen ölçülerine sahip havuzlar olimpik havuz olarak adlandırılır. Olimpik havuz denilince sıklıkla yarı olimpik ve tam olimpik adlandırılmalarını duymuşsunuzdur. Bu aslında kısa kulvar ve uzun kulvar anlamına denk gelir. Bilineceği üzere bu havuzlar açık veya kapalı olarak inşa edilebiliyor.

 

Olimpik Havuz Ölçüleri Nedir?

Uluslararası Yüzme Federasyonu (FINA) tarafından belirlenmiş olan tam olimpik yüzme havuz ölçülerini aşağıdaki görselde sunuyoruz. Görüleceği üzere;

  • Boy: 50m
  • En: 25m
  • Derinlik: 2m

olması gerekiyor. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.


Olimpik Havuz DWG İndir

Şimdi sıra geldi sizlerle DWG projesini paylaşmaya! Olimpik havuz dwg dosyasını indirmek için lütfen tıklayın. 

DWG dosyasını açmakta veya düzenlemekte sorun mu yaşıyorsunuz. Autocad alternatifi program olan ALCAD ile bütün DWG projeleriniz üzerinden rahatlıkla çalışabilirsiniz.


Nenden ALCAD?

Autocad’e benzeyen arayüzü ve aynı komutlarla çalışmanızı sağlayan ALCAD, en başarılı Autocad benzeri çizim programıdır. Yeni bir yazılım öğrenmenize gerek kalmaadan ALCAD ile DWG formatında çizimler yapabilirsiniz.

Her yıl yenileme veya bakım ücreti ödemeden kullanmanızın yanısıra son derece ekonomik ücretlerle satın alabilirsiniz. Ekonomik, hızlı ve DWG uyumlu yazılımınız ile bütün projelerinizi rahatlıkla tasarlayabilirsiniz.

ALCAD’i 15 gün boyunca bütün özellikleriyle denemek ister misiniz? ALCAD indirmek için lütfen tıklayın.  Herhangi bir sorun yaşadığınızda bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.