2 Katlı Villa Projesi DWG İndir

2 katlı villa projesi dwg formatında arayanlar için harika bir çalışma dosyası paylaşıyoruz. Villa projesini indirmek için yazının sonunda yer alan indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Biz öncesinde villa konusuna değinmek istiyoruz. Antik Roma dönemine uzanan tarihiyle villalar, insanlık tarihinde her zaman yeri olmuş.

Villa Nedir?

Antik Roma döneminde üst sınıf kır evleri olarak tanımlandığını görüyoruz. Genellikle 2 ve daha fazla kat olarak inşa edilirler. Temelde bir villanın, normal evden farkını detaylar belirler. Villalar, normal bir evin sağladığı yaşam koşullarından daha fazlasını ve konforu sağlar. Genellikle de 300 metrekarenin üzerinde yaşam alanı sağladığı söylenilebilir. Elbette ki bu rakam bir kural değildir ancak dar yaşam alanı sunan bir villa elbette ki son tercih olacaktır.

Villa aslında bir müstakil ev kategorisine giren yapılardır. Herhangi bir gecekondunun da müstakil yapı olduğu düşünüldüğünde, sadece müstakil tanımlamasının yetmediği açık.

2 Katlı Villa Projesi DWG

Projeyi DWG formatında indirmek için lütfen tıklayın.  

DWG formatında ki projenizi açmak için bir CAD programına mı ihtiyacınız var. Bunun için ne iyi Autocad Alternatifi ALCAD’i tercih edebilirsiniz. ALCAD’i ücretsiz olarak indirmek ve denemek için demo indirme sayfasını ziyaret edin.

DWG Formatında Çalışmalar için ALCAD

Yerel DWG dosya formatında çalışılmasını sağlayan ALCAD, alışkın olduğunuz arayüz ve bildiğiniz çizim komutlarıyla tasarımlar yapmanızı sağlar. Biraz önce sunduğumuz gibi mimari proje çizimleri üzerinde çalışmalar yapmak istiyorsanız ALCAD sizin için harika bir tercihtir!

ALCAD hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için hemen ALCADSoft ekibiyle iletişime geçin.