Müstakil Ev Mimari Proje Örnekleri -1

Müstakil ev mimari proje örnekleri arayanlar için harika bir örneği paylaşıyoruz. Projenin DWG dosyasını yazının sonundaki indirme bağlantısına tıklayarak hemen indirebilirsiniz.

Her ne kadar blog başlığımız tek katlı müstakil ev olsa da müstakil evler sadece tek kattan oluşur demek hatalıdır. Müstakil evler tek ya da iki katlı olarak inşa edilebilmektedir. Sizlere sunduğumuz mimari çizim örneğinde ise tek katlı bir uygulamaya yer verilmiştir.

Autocad mimari proje örnekleri olarak sanılsa da aslında bu projelerin tamamını DWG olarak nitelendirebiliriz. Sizlere sunmuş olduğumuz bu örnek Autocad alternatifi güçlü bir yazılım olan ALCAD ile hazırlanmıştır. Sizler de mimari çizimlerinizde ALCAD’in güçlü çizim araçlarını tercih edebilirsiniz.

ALCAD ile Autocad yazılımlarını karşılaştırmak ister misiniz? İşte sizlere bütün detaylarıyla hazırladığımız karşılaştırma tablosu.

İsterseniz 15 gün boyunca tam sürümle ücretsiz deneyebilirsiniz. Demo sürümünü indirmek için lütfen tıklayın. 

Müstakil Ev Nedir?

Müstakil ev genel olarak bütün mülkiyetin sadece ev sahibine ait olduğu yapılar diyebiliriz. Dolayısıyla bir villa da müstakil ev kategorisine alınabilir. Herhangi bir şeyle bağlantısı olmayan, özgür veya serbest anlamında kullanılır. Dolayısıyla müstakil ev demek aslında bir gecekondu anlamından çok daha fazlasını taşıdığı gerçeğini unutmayalım.

Müstakil Ev Mimari Proje Örnekleri İndir

Proje örneğini indirmek için lütfen tıklayın.

Proje DWG formatında sunulmuştur. Autocad ya da ALCAD kullanarak bu projeyi görüntüleyebilirsiniz.

ALCAD ekibinin sunduğu diğer mimari örnekleri de incelemek ister misiniz? Hemen buraya tıklayarak Alcadsoft blog da yer alan diğer mimari çizimlere hızla ulaşabilirsiniz. Bütün merak ettikleriniz ve sorular için Alcadsoft teknik destek ekibine [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

ALCADSoft Hakkında

ALCAD, Autocad benzeri mimari çizim programı arayanlar için geliştirilmiştir. Ekonomik ve kalıcı lisanslama yoluyla herkesin DWG formatında çalışılması hedeflenmiştir. Tanıdık arayüzü ve bilindik komutlarıyla ALCAD, binlerce kullanıcıya sorunsuz hizmet sağlamaktadır. ALCAD Türkiye’de bir KUTSOFT ürünü olarak sunulmuştur. Sizler de ALCAD’in yeteneklerini keşfetmek isterseniz hemen demo sürümünü indirebilirsiniz. Bütün özellikleriyle eksiksiz olarak sunulan ALCAD’i 15 gün boyunca kullanmanız için sadece bir form doldurmanız yeterlidir.