Bungalov Projesi DWG İndir

Bungalov projesi arayanlar için harika bir DWG çalışmasını paylaşıyoruz. Bungalov projesinin DWG dosyasını indirmek için makale sonundaki indirme bağlantısına tıklayabilirsiniz. Şimdi merak edenler için kısaca bungalovlardan bahsedelim.

Bungalov Nedir?

Bungalov son dönemde oldukça popüler olan bir yapı çeşididir. Her ne kadar ahşap ev olarak bilinse de tek katlı, eğimli bir çatıya sahip küçük evlerin genelini kapsar. Genelde tek katlıdırlar ve bu sayede rahat kullanım alanlarına sahiptirler. Küçük bir arsa ya da kır bahçesine rahatlıkla inşa edilebilirler.

Dar bir alanda pek çok şeyin yer alması gerektiğinden, standart inşaat maliyetlerine oranla daha pahalıdırlar. Bungalov evlerin ilk olarak 1870 li yıllarda İngiltere’de yapıldığı biliniyor. Ülkelere göre farklı bungalov yapı yorumları bulunmakla birlikte genel mantık hemen hemen aynıdır. Çatı bölümü oldukça belirgin ve yapının ana şemasını oluşturur.

Türkiye’de Bungalov Yapılar

Türkiye’de daha çok tatil yörelerinde görülen bungalov evler, genellikle ahşap malzemelerle inşa edilirler. Asma katıyla birlikte küçük bir merdivenle üst kat atıldığını da sıklıkla görüyoruz.

Çatıya doğru daralan pencereler ve geniş cam kapılarla birlikte derinliğin sağlandığı bungalov evler, dar alanlarda modern çizgilerin vurgulandığı harika yapılardır.

Bungalov Projesi DWG İndir

Kısaca bunglovlardan bahsettiğimize göre artık bungalov projesi dwg ‘sini sunabiliriz. DWG dosyasını indirmek için tıklayın.

DWG dosyası doğrudan bilgisayarınıza inecektir. ALCAD ile DWG çalışmalarınızı herhangi bir dönüştürmeye gerek duymaksızın açabilir ve düzenlemelerinizi yapabilirsiniz.

ALCADSoft Blog üzerinde yer alan diğer mimari proje örneklerini incelemek ister misiniz? Diğer mimari çizim örnekleri için tıklayın. 

DWG Dosyası Açma ve Düzenleme için ALCAD

Autocad alternatifi ALCAD ile biraz önce sizlere sunduğumuz bungalov projesi ve diğer bütün DWG çalışmalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. ALCAD, tanıdık bir arayüz ve bildiğiniz komutlarla çalışmanızı sağlar. ALCAD ile Autocad karşılaştırmasını merak ediyorsanız lütfen tıklayın.

Hemen Demo İndirin

ALCADSoftun sizlere sunduğu ALCAD yazılımını hemen indirerek denemek ister misiniz? Buraya tıklayarak hemen formu doldurun ve bize gönderin. Belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize demo indirme bağlantıları anında yönlendireceğiz. Demo indirme sayfasını ziyaret derel 2022 ve 2022 LT sürümlerini doğrudan bilgisayarınıza indirin ve 15 gün boyunca eksiksiz olarak deneyimleyin!